Лукас откри што го советувала Цеца по скандалот со неговата сопруга

 

Познатата пејачка беше гостинка на приватната забава која ја организираше Лукас и така на сите им даде до знаење дека го подржува пејачот после караниците со неговата поранешна сопруга која тврдеше дека физички ја нападнал.

Цеца Ражнатовиќ и Аца Лукас веќе со години се добри и блиски пријатели.

Многу ги интересираше што Цеца го советуваше Лукас, а тој откри во едно интервју.

Лукас добил голема подршка од Цеца во овој тежок период кога најмногу му требало и откри што таа го советувала.

Немој да се нервираш и да реагираш на се. Ќе помине – кратко изјави тој

 

 

 

13.09.2017 - 21:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа