Лука ја претепал Беквалац откако била со српски тенисер - нови детали за инцидентот

Откако минатата година во април како бомба одекна веста дека Лука Лазукиќ ја претепа Наташа Беквалац, бидејќи во телефонот му пронашла љубовни пораки, сега медиумите во Србија откриваат нови детали.

Имено, Лазукиќ дознал дека Наташа била со тенисерот Илија Бозољец, после што полудел и ја претепал Наташа, но и сите се прашувале која е мистериозната жена поради која настанал скандал во нивното семејство, пишува Курир.рс

Како што пишува порталот, станува збор за нејзина колшека. Милена П. менаџерка на еден белградски хотел.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.07.2019 - 22:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега