Лошо се паркирала, па ја заградиле за да ја научат на памет - погледнете што направила

 

Сигурно ви се случило некој неубаво и неснаодливо да паркира и така да заземе повеќе места или едноставно да ве блокира.

Двајца шегаџии биле изреволтирани поради лошото паркирање на една жена, па одлучиле да ја научат на памет.

Но, таа се појавила во тој момент, па погледнете што направила:

 

 

 

14.09.2017 - 10:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа