Лоша вест за слободните денови за Велигден

Следат 4 неработни денови, вторник е работен ден, па следи Први Мај повторно како ден за одмор.

Ова е временската по невремето кое се најавува.

За жал, според временската на Accuweather, следат грмежи и дожд во сабота и понеделник.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.04.2019 - 19:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега