Лила пресреќна: „Биди сигурен дека пак ќе ти се вратам"

За нашата најпопуларна ТВ водителка Лила Филиповска не мора да е сезона на одмори, за таа да го спакува куферот и да замине на некоја атрактивна дестинација, па така и сега беше во Истанбул. 

Таа објави доста интересни фотографии. 

-Уште еден нов ден полн со многу нови и неочекувани чувства во Истанбул… Сега кога ги знам сите твои најдобри страни, биди сигурен дека ќе се вратам многу брзо. Сонцето ќе остане како денес!- напиша Лила во описот на една од фотографиите.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.02.2019 - 08:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега