Лила подготвена за летото: Водителката во црна танга од тантела (ФОТО)

Доаѓа топол период кога припадничките на понежниот пол ќе откријат повеќе кожа, а за тоа поголемиот дел активно вежбаат во теретана, посетуваат козметички салони и применуваат разни третмани за убавина.

За нашата популарна ТВ водителка и инфлуелсерка Лила Филиповска тоа не е пример, бидејќи таа поради себе, а и поради работата секогаш се труди да изгледа совршено независно од годишното време во кое се наоѓаме.

Овој пат таа дождливиот ден реши да си го разувави со масажа со бамбус за  затегнување на кожата и борбата со целулитот.

Иако за време на масажа повеќето се покриени со крпа, Лила тоа го направи половично, па го откри едниот дел од задникот и црната танга од тантела.

Масажата со бамбус и не изгледа така необично, но тапкањето по задникот со посебни „удирачки инструменти“ и самата напиша дека е посебна приказна.

Извор Вистина.мк

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.04.2019 - 08:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега