Лила Филиповска во неочекувано издание за нејзиниот роденден - изгледа посреќна од било кога

Познатата македонска водителка Лила Филиповска денеска го слави својот роденден. Честитките и најубавите желби пристигнуваат од сите страни. Но, таа на социјалните мрежи сподели неочекувано видео, каде изгледа дека е посреќна од било кога во животот. 

Лила на видеото танцува и пее на позната српска песна, чекорејќи во високи потпетици самоуверено и среќно.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

15.10.2021 - 15:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега