Лила Филиповска ја покажа магијата во својот дом (ФОТО)

 

Ова е домот на Лила Филиповска, а ние можеме да забележиме дека таа има одличен вкус кога се работи за декорација бидејќи од фотографијата навистина може да се почуствува топлиот амбиент во кој таа ужива со топлиот чај.

 
 
11.01.2017 - 22:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа