Лила: Бела ноќ а јас сум црна (ФОТО)

Убавата водителка на „Се или нешто" на Сител Тв, Лила Филиповска, се пошегува за Бела ноќ па сподели фотографија од себе со црна коса.

- Бела ноќ а јас црна, напиша водителката на Инстаграм.

Лила освен што со години е на екраните, таа е и инфлуенсерка на Инстаграм со 178.000 следбеници кои секојдневно ги радува со секси фотографии. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.10.2019 - 14:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега