Лепа Брена проговори за порно аферата на Карлеуша: „На жените не мора да им се сече глава поради ова“

Лепа Брена веќе неколку денови е на одмор на Бора Бора со своето семејство, но сепак слушнала за секс аферата на Карлеуша, која ја имала со Огнен.

Пејачката ја искоментира една од најактуелните теми моментално и признала дека е секогаш подршка на Јелена.

„На Јелена секогаш ќе и бидам поддршка, без оглед на се што се случува. Не само на Јелена, туку на секоја жена, јас некако сум повеќе во поддршка на женската страна. Без оглед што и да направиме тоа не значи дека треба да ни се отсече главата. Никого не сме убиле, а не убила ни Јелена некој. Така да што и да треба јас сум тука за неа“ рекла Брена.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.02.2019 - 16:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега