Лепа Брена не личи на себе: Направи промена, а сега сите ја споредуваат со светската дива (ФОТО)

Српската пејачка Лепа Брена ја изненади публиката со драстичната промена на имиџот, а на прв поглед ретко кој може да ја препознае.

Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија со долга црна коса и напиша: „Во пресрет на промени... на себе“

Многумина ја пофалија промената и кментираа дека многу наликува на Шер.

 

 
 
 
View this post on Instagram

U susret promenama... na sebi

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on Mar 4, 2020 at 6:57am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.03.2020 - 11:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега