Лео Меси направи тетоважа посветена на сопругата а фановите веднаш го нападнаа (фото)

 

Еден од најдобрите светски фудбалери, Лео Меси, неодамна се ожени, а сега реши на својата сопруга да и приреди необичен љубовен гест, ако воопшто може да се нарече така.

На прв впечаток тетоважата која е посветена на Антонели е прилично романтичен гест, но проблемот е во тоа каква е тетоважата и ладе се наоѓа.

Имено се работи за тетоважа од усните на Антонели која се наоѓа на левата страна малку над интимниот дел, што предизвика бура од негативни коментари.

Откако се пофалил и на социјалните мрежи, неговите фанови веднаш го нападнале со коментари дека ваква тетоважа е непримерна и дека го навредува целиот женски род.

Погледнете како изгледа:

 

 

 

 

 

 

13.09.2017 - 20:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа