Ленче Ристоска: СЈО сеуште е живо

Обвинителката Ленче Ристоска пред денешното рочиште за „Талир" изјави пред новинарите дека Специјалното јавно Обвинителство уште е живо.

- СЈО уште е живо, рече таа.

Обвинителката Ленче најави дека сите детали за предметите на СЈО ќе се дознаат преку соопштение во текот на денот.

 

 

 

ВИДЕО: А1.он

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.09.2019 - 10:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега