Лековита мешавина против болки во мускулите и главоболка: Делува за 3 минути

Направете си моќна мешавина дома со која исчезнуваат сите болки од мускулите и коските, главоболката, а служи и за подобрување на видот.

Земете 10 лажички сол и 20 лажички кокосово масло.

Измешајте ја смесата и со неа масирајте се на местата на телото каде имате болки, околу 2-3 минути.

Навистина делува.

 

 

 

16.05.2018 - 20:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега