Лејди Гага конечно проговори во врска со гласините дека чека бебе од Бредли Купер

Пејачката Лејди Ггага одлучи да стави крај на шпекулациите дека очекува бебе со актерот Бредли Купер. Гага и Купер после снимањето на заедничкиот филм и настапот на Оскарите се во центарот на внимание, а се шпекулира и дека се во врска, како и дека очекуваат бебе.

Пејачката на гласините одговори на свој начин:

„Да, бремена сум, но со #LG6“, алудирајчи на новиот, шести албум на кој работи, а кој треба да излезе следната година.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.03.2019 - 12:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега