Кучиња среде бел ден искасаа скопјанка на Кеј

 

Во 15 часот и 50 минути во Полициската станица Центар, 25-годишната М.П. пријавила дека истиот ден околу 12.15 часот на улицата „Кеј Димитар Влахов“ била нападната од четири кучиња-скитници.

Девојката била касната за левата натколеница.

 

 

 

20.03.2018 - 14:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа