Крвава пресметка во школски двор во Шутка

Во 22.55 часот било пријавено дека 19-годишниот К.М. од Скопје во дворот на Основното училиште „26-ти Јули“ во населба .Шуто Оризари-Скопје бил физички нападнат од две лица, кои му нанеле и убодна рана со остар предмет.

СВР Скопје презема мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.04.2019 - 15:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега