КРВАВА НОЌ: Портир од Општа болница си пукаше во глава - зад себе остави сопруга и три деца

М.Н. (47) се самоуби во подрумот од својата куќа.

Портир на болница вечерва изврши самоубиство пукајќи си во глава во подрумот на семејната куќа, а тој работел во Општата болница во Нови Пазар.

Тој зад себе остави сопруга и три деца.

Полицијата го извршува увидот.

 

 

 
 
11.01.2017 - 22:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа