Кристина Мандарина ги покажа огромните гради – „За големи формати“

Кристина Мандарина на својот Инстаграм профил објави слика која дефинитивно ги распамети сите нејзини обожаватели.

Најпознатата хрватска продавачка на мандарини на нојновото селфи во преден план ги стави своите големи гради и заводливо гледаше во селфи-камерата.

Со цел да ја зачини ситуација, Кристина Мандарина облекла маица со натписот „За големи формати“.

Но се чини дека на Кристина и се смачи од непристојни понуди и коментари, па реши да ги забрани коментарите под фотографијата.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Host for the biggest construction company ! #ceresit

A post shared by KRISTINA PENAVA (@kristina_mandarina) on Jan 17, 2020 at 6:42am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.01.2020 - 15:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега