Крај на драмата: Пронајден синот на Зоран Роџер

Пронајден е синот на Зоран Илиев Роџер, Давид- кој се бараше и беше пријавен за исчезнат, јавува Нетпрес.

Давид бил пронајден на 15 километри од Скопје, во скопско Катланово каде бил со пријател.

Претхонод се ширеше апел на социјалните мрежи.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.10.2019 - 18:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега