Костадинов: Заев одлучен, до крај против мафијата

По вчерашната изјава на премиерот Зоран Заев дека „педер нема да ја симне власта“, се огласи и пратеникот од редовите на СДСМ, Костадин Костадинов.

„Заев одлучен, до крај против мафијата.

Секој кој што се огрешил пред законите, ќе одговара !“, напиша Костадинов на Фејсбук.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.08.2019 - 11:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега