Костадинов открива: Владата ќе претрпи мини реконструкција

 

Перо Костадинов градоначалник на Валандово од СДСМ во емисијата 24 анализа смета дека нема проблеми и внатрепатриските работи се решаваат меѓусебно.

Костадинов рече дека после Милевски ќе има само мини реконструкција на владата после оставката на Милевски, но тоа ќе се следи наредниот период. 

26.09.2022 - 22:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега