Кортни Кардашијан се вери: Срце од црвени рози и огромен дијамант на рака (ФОТО)

За врската помеѓу ријалити ѕвездата Кортни Кардашијан и Тревис Баркер, тапанарот на групата „Блинк 182“, се дозна во февруари годинава, а музичарот сега ја запроси, по само неколку месеци љубов.

Тревис клекнал и ја запросил Кортни во романтичен амбиент, на плажата пред хотелот во Монтесито, а таа пресреќно изговорила „да“. И двајцата се пофалија со фотографии на социјалните мрежи.

„Засекогаш, Тревис Баркер“, напишала 42-годишната ријалити sвезда во описот на нивните заеднички фотографии на кои се бакнуваат на плажа, а околу нив е направено срце од бројни рози и поставени се романтични свеќи.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

18.10.2021 - 20:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега