Конечно го фатија: Уапсен 25-годишник за издржување казна затвор

На 20.05.2022 во 21.40 часот на ул.„Илинденска“ во Тетово, полициски службеници од СВР Тетово, врз основа на судска наредба, го лишиле од слобода Џ.М.(25) од Тетово за издржување на затворска казна.

Лицето било предадено во Казнено-поправната установа Затвор Тетово за издржување на казната.

21.05.2022 - 11:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега