Комити застанаа зад Столе: Не си играјте со оган - за него ќе ве одереме

Откако Стоилов демонстративно ја напушти манифестацијата „Спортист на годината“ која се организира од страна на Агенцијата за Млади и Спорт, Комити застанаа позади него.

- Си играте со оган...За него ќе ве одереме!, наишаа Комити на Фејсбук.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.12.2018 - 19:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега