Комбилизонот на Карлеуша чини цело богатство, но сепак беше скинат (ФОТО)

Јелена Карлеуша на новото снимање за шоуто на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во необичен комбилиозн, облечена како жена мачка.

Пејачката ги покажа облините, но штом ја стави раката на масата, се виде дека комбилиозот е малку искинат меѓу прстите.

Инаку овој комбилизон чини цело 1500 евра.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.10.2019 - 12:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега