Кокосовото масло решава голем проблем - Користете го вака

Кокосовото масло може да послужи за нега и убавина, освен за здравје и исхрана.

Тој е серум за косата, ја потхранува, ја прави бујна и ја скротува.

Ставете на темето, нека отстои па измијте.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.03.2019 - 19:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега