„Кокошка за мојата кокошка“: Kaтарина Ивановска направи нова тетоважа (фото)

Македонскиот модел Катарина Ивановска е активна на социјалните мрежи и често знае да ги информира следбениците како е , што прави….или некои други активности од нејзиниот приватен и професионален живот.

Деновиве таа направи нова тетоважа, но тоа го објави нејзината најдобра другарка Тамара Тодевска.

Имено, пејачката ја снимаше својата другарка додека се тетовира, а овој момент го сподели и на „Инстаграм стори“.

Пејачката ја сподели тетоважата својата другарка односно станува збор за цртеж на кокошка.

„Кокошка за мојата „кокошка“, се пошегува Тамара во описот на фотографијата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.10.2020 - 13:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега