Кој кого копира: Албаска пејачка и Станија во ист фустан- задоволството да се гледаат разголени е на нивните фанови (ВИДЕО)

Кевин Ктела, албанска пејачка, се појави на националната телевизија во црвен фустан, кој повеќе откриваше отколку што покриваше. Со ист фустанот се појави и српската старлета Станија Добројевиќ со кој се појави пред четири години .

Тогаш многумина се прашуваа дали Станија носи гаќички, па во еден момент ѕирна црвена танга, додека тие воопшто не беа видени кај Кавин.

Пејачката покажа сè со секси танц, а имаше и коментари дека неодоливо наликува на старлета , дури и дека целосно ја ископирала. 

И двете го одбраа истиот фустан за настап во 2017 година, па кој кого копирал не се знае.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.02.2021 - 12:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега