Кога љубовта ќе исчезне: Работи кои ги прави секоја жена кога не чувствува ништо кон вас

Ова се некои од работите кои секоја жена ги прави кога повеќе не ѝ се допаѓате:

Не комуницирате како порано - претходно нормално комунициравте, а сега не покренува никаква тема и покажува дека не се оптеретува со тоа.

Изговори - кога сакате да излезете со неа, ќе пронајде некаков изговор за да ве одбие. Претходно едвај чекала.

Нерасположена е - кога е во ваша близина наместо да биде расположена, таа е нервозна и сѐ ѝ смета.

Молчелива е - повеќе од времето молчи и навистина се забележува дека нешто не е во ред.

Не се грижи за вас како претходно - претходно се интересирала за вас, за случувањата во вашиот живот, а сега таквите работи не ги забележува.

 

 

 

23.01.2018 - 09:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа