Кога ќе се здружат жена и љубовница станува пекол: Погледнете што му се случило на овој маж

 

Маж бил полугол и не стигнал да се одбрани од ударите кои летале од две страни, а не пак да ги сопре збеснатите жени.

Сопругата и љубовницата на овој маж во Кина збеснале и го нападнале среде улица.

Погледнете:

 

 

 

11.08.2017 - 19:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа