Кочан зимска ноќ во Македонија - ова се температурите

Ова се температурите вечерва во градовите низ Македонија.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.12.2018 - 20:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега