Клои Кардашијан ги шокираше фановите: Конечно е откриено како навистина изгледа

 

Пред неколку месеци оваа фотографија, која Клои Кардашијан ја објави на својот Инстаграм профил, подигна голема прашина зашти риалити ѕвездата воопшто не личеше на себе.

Фановите веднаш ја прозваа за претерување со Фотошоп, а таа цело време молчеше и објавуваше нови фотографии, на кои неретко изгледаше како потполно нова личност.

Вчера се покажа дека фановите биле во право и оти овој изглед е резултат на Фотошоп.

Вчера емитувана е епизода од шоуто „Keeping up with the Kardashians“ која е снимена на денот кога Клои го објави селфито, а на снимката воопшто не изгледа на личноста на фотографијата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.08.2020 - 14:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега