Ќерката на познатиот фудбалер е хит на Инстаграм - разголена на плажа ги остави сите со подзинати усти

Ќерката на фудбалерот Пол Гаскојн, Бјанка, овие денови е хит на социјалните мрежи. Водителката која се прослави после врската со кик-боксерот Си-Џеј Микс во 2017 година, пронајде нов начин да привлече внимание.

 
 
 
View this post on Instagram

Elrow Ready my girl @annalingis smashing it with the makeup and body art this morning.jewels by @Itsinyourdreams 

A post shared by (@biancagascoigne1) on Aug 18, 2018 at 4:10am PDT

Бјанка Гаскојн одлучи овој март да го помине на Малдиви. Провокативните фотографии предизвикаа реакции, па следбениците во коментари ја прашувале - што мисли татко ѝ за нејзините фотографии.

Водителката за Дејли Меил изјавила дека татко ѝ е горд на неа и дека нејзините следбеници нема потреба да се грижат за неа и нејзините фотографии.

 
 
 
View this post on Instagram

Think I might have to stay.... kaftan by @silkfred bikini by @bahimibeachwear

A post shared by (@biancagascoigne1) on Feb 22, 2019 at 10:18am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.03.2019 - 08:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега