Ќерката на починатиот српски пејач имаше страшна сообраќајка - се забила во банкина

 

Ќерката на починатиот српски пејач Нино решиќ, која се натпреваруваше и во Ѕвездите на Гранд, имаше страшна сообраќајка.

Како што јавува српскиот Курир, Сандра за да избегне друг автомобил, загубила контрола и удрила во банкина. Според нејзиното тврдење возач кон неа се залетал со голема брзина, а таа за да го избегне удрила во банкината.

Сандра завршила во болница, има сериозна повреда на рамото, а препорачано и е строго мирување.

 

 

 

 

14.11.2017 - 11:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа