Ќерката на Цеца во „безобразно“ издание- Анастасија ги излуде мажите (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ замина на одмор во Грција на Миконос, па оттаму објави неколку фотографии.

Откако најпрвин се пофали дека ужива на преубавиот остров и хотел со поглед на море , таа објави и кусо видео со кое го помати умот на мажите.

Имено таа ги спушти прерамките од горниот дел од костимот за капење па направи кусо видео.

Минијатурното бикини едвај ги покриваше интимните делови на Анастасија.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.05.2019 - 14:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега