Ќерката на Алек Болдвин се огласи по трагичната несреќа

По несреќата во кој актерот Алек Болдвин ја уби снимателката Хејлин Хатчинс и го рани режисерот Соуза на сет, се огласи неговата ќерка на Инстаграм.

-Мојата љубов и поддршка одат за семејството и приталите на Хатчинс. Испраќам исцелувачки мисли кон Соуза. Барем да можам мојот татко да го прегрнам посебно силно денеска., напиша Ајрленд.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by i r e l a n d (@irelandbasingerbaldwin)

22.10.2021 - 22:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега