Ќе престанете да хрчите навечер - напијте се една чаша од ова пред спиење

Ако имате проблем со хрчењето, се што ви треба е да се напиете една шолја од ова пред спиење.

Земете 1/2 шолји вода, 1/4 лимон, малку ѓумбир, 2 јаболки и 2 моркови.

Ставете се во блендер и испијте го ова пред спиење. Нема веќе да хрчите.

 

 

 

17.05.2018 - 22:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега