Кија Коцкар упаднала во станот на поранешниот сопруг и го нападнала со нож

Кристина Кија Коцкар, која победи во шоуто „Задруга“ во вторникот вечерта упаднала во станот на поранешното момче Слободан Радановиќ и во таа приликаго нападнала со нож, по што е спроведена во станица.

Таа вчера дала изјава во полиција, заедно со Слободан, но се чини овој случај нема да обие судки епилог.

„Првичните информации велат дека овде нема кривично дело. Судејќи о се овде нема да има истрага, но обвинителството ќе го почека извештајот од полицијата“ вели извор близок до пејачката.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.10.2019 - 18:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега