Кети Пери се пофали со новата фризура, а фановите и порачаа дека никогаш не изгледала подобро

Познатата пејачка Кети Пери во својата досегашна кариера неколку пати експериментираше со својата коса, Музичката ѕвезда некогаш имаше и кратка коса, се фарбаше во различни бои…

Меѓутоа, Кети на социјалните мрежи сега сподели фотографија од нејзината најнова фризура.

На неа ја гледаме со бранови во косата и со потемна нијанса на влакната – сосема различно од русата боб-фризура, која ја носи во последно време.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

if you don’t love me at my pixie cut then you don’t deserve me at my Goddess glow

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on Feb 22, 2020 at 11:11pm PST

24.02.2020 - 22:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега