Кендал на тајна локација во минијатурен костим за капење (ФОТО)

Кендал Џенер објави дека е на прославата на роденденот на нејзината сестра Ким Кардашијан и напиша дека е сместена на тајна локација.

Кендал објави низа фотографии во минијатурен костим за капење на својот Инстаграм профил.

 
 
 
View this post on Instagram

jelly got me

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on Oct 28, 2020 at 10:39am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.10.2020 - 22:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега