Кендал Џенер се прошета во прекратка маичка од која градите излегуваа одоздола (ФОТО)

Познатата манекенка Кендал Џенер го покажала затегнатиот стомак и стомачните мускули додека одела на ручек со пријателите во Западен Холивуд.

24-годишната убавица ги покажала своите стомачни мускули во кратка маичка од која “ѕиркале” градите, кои привлекле големо внимание.

Таа краткиот, сив топ, го искомбинирала со бели панталони со висок струк, а на раката носела мала “Луј Витон” ташна од 500 долари.

Облекла бели патики со портокалови детали и зелен ѓон со висока платформа.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.03.2020 - 23:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега