Келнерката на Џастин Тимберлејк му заби нож на своето момче директно во срцето

 

Жана девојката позната по тоа дека е келнерка во ресторанот на познатата американска ѕвезда Џастин Тимберлејк, е задржана во затвор и одредена и е кауција од 75,000 долари, поради тоа што му забодела нож директно во срцето на својот дечко. За среќа по операцијата, момчето се врати на журките, дрогите, цигарите и алкохолот. И двајцата често се расправале толку гласно, да нивните комшии, низ ѕидоците можеле да го слушнат секој збор. Се кулминирало една кобна ноќ на Менхетен кога Екатерина Пусепа му го зарла кујнскиот нож во градите насвојот дечко Алек Кацелсон.

Дваесет и три годишната Литванка ги изненадила сите кога го примила назад, откако претходно ја турнал низ скалите. Во полицискиот извештај е наведена како луда, трагична, љубовна афера која можела да заврши и со затворска казна од 12 години и депортација во родната Литванија во која нема ни пријатели ни семејство, а која ја напуштила на 11 годишна возраст.. 

Таа е задржава во притвор и одредена и е кауција од 75,000 долари и во моментов чека судење. За тоа време момчето се опоравува од операција. 

 

најчитано сега