Катарина Ивановска ја објави првата фотографија од ќерката

Манекенката Катарина Ивановска вчера се породи и на свет ја донесе ќерката Кира, а прва веста ја соопшти Тамара.

 По пристигнувањето на Кира, нејзините најмили и најблиски славеа во кафана, а главна беше повторно Тодевска која ги веселеше присутните во ресторанот.

 А утринава Катарина на социјалните мрежи ја објави првата фотографија од ќерката, поточно од нејзините мали нозе.

„19.09.2019, бебето Кира“ напиша моделот во описот на фотографијата.

 
 
 
View this post on Instagram

19.09.2019 baby girl Kir/a>

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on Sep 20, 2019 at 12:56am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.09.2019 - 10:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега