Касандра со порака до граѓаните на Србија (ФОТО)

Венецуелската актерка Кораима Торес, се прослави со својата улога како Касандра.

Серијата беше многу популарна во Македонија, како и во цел регион.

Изгледа Србија како држава најмногу ја освоила, па актерката испрати порака до нашата соседна земја:

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.03.2020 - 11:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега