Карлеуша во провокативно издание без долна облека (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша се сними во најновата комбинација, а јасно се гледа дека не носи долна облека.

Пејачката облекла црн џемпер кој го искомбинирала со златно здолниште, а од страните има само врвки.

На снимката која ја објавила на Инстаграм покажала дека не носи долна облека и многумина изненадила со овој потег.

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Oct 15, 2019 at 8:25am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.10.2019 - 08:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега