Карлеуша во необичен комбилизон облечена од „глава до петици“ му го помати умот на Саша Поповиќ (ВИДЕО/ФОТО)

Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во уникатен комбенизон кој ја истакна нејзината фигура.

Иако беше облечена од глава до пети, Карлеуша сепак зрачеше со сексапил.

Пејачката на својот Инстаграм профил објави фотографија на кои се гледа дека Поповиќ е хипнотизиран од нејзиниот атрибут и видео додека танцува.

 

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Oct 8, 2019 at 10:53pm PDT

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Oct 8, 2019 at 2:30pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

09.10.2019 - 12:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега