Карлеуша стана и го прекина снимањето на емисијата: Вакво нешто досега се нема случено

 

На снимањето на емисијата во Гранд, жирито покрај напорната работа реши малку и да се забавува.

Така Лепа Брена на својот Инстаграм објави атмосфера од снимањето, а за тоа што е прекинато снимањето „ја обвини“ никој друг туку Карлеуша која со својата енергија го крена жирито и сите се фатија да играат „вовче“.

 

 

 

21.03.2018 - 23:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега