Карлеуша секси како никогаш до сега: Се појави во интересна комбинација и ги полуде сите (ФОТО)

Секое нејзино појавување е предизвик за медиумите.

Јелена Карлеуша е позната по тоа што ја следи модата и секое нејзино издание предизвикува “бум“.

Така беше и овој пат кога се појави во несекојдневна комбинација.

Медиумите ја нарекоа “згодна змија“, а за кратко време собра и многу лајкови.

 
 
 
View this post on Instagram

Boy, don't call me angel In @prettylittlething

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Nov 17, 2019 at 4:51am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.11.2019 - 16:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега