Карлеуша повторно во свој стил: На снимање се појави во чизми од 1290 долари (ФОТО)

Во новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“ Карлеуша повторно се појави на снимање и привлече огромно внимание со стајлингот.

Пејачката се појави на снимање во чизми од 1.295 долари, вистинска ситница.

Новата сезона ќе почне да се емитува од 21 септември.

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.09.2019 - 22:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега